miercuri • 14 aprilie 2021 • 3:38
Acasă / Dolj / Alex Băluţă, la al patrulea gol pentru Puskas. Craioveanul a înscris la ultima fază

Mijlocaşul român Alexandru Băluţă a marcat un gol pentru Puskas Akademia FC, victorioasă cu scorul de 2-0 pe teren propriu cu Mezokovesd, duminică, în etapa a 27-a a campionatului de fotbal al Ungariei.

Băluţă a marcat golul al doilea, în minutul 90+4, la ultima fază a meciului. Primul gol a echipei sale a fost reuşit de Geresi (9).

Fostul jucător al Univerităţii Craiova a jucat aproximativ 25 de minute, iar acesta este al patrulea gol în acest sezon.

Fundaşul român Marius Corbu a jucat 65 de citește toată știrea…

BerbecUn membru al familiei care îşi revine după o boală severă are nevoie de ajutor. ...