miercuri • 27 octombrie 2021 • 6:33
Acasă / Dolj / România, un egal in extremis în Austria! Bazaliu menţine speranţele calificării la EURO

Naționala de handbal feminin a României a trăit un meci dramatic în Austria și a scos un egal în preliminariile Euro 2022, 33-33. La pauză, echipa noastră a avut un avantaj de cinci goluri, dar totul s-a schimbat în partea secundă a partidei de la Viena, atunci când am marcat în ultima secundă și am evitat eșecul.

Echipa noastră a plecat cu prima șansă înaintea meciului de duminică, iar în prima repriză s-a respectat „calculul hârtiei”, citește toată știrea…

Judecătorii de la Curtea de Apel Craiova au aplicat o amendă penală în valoare de ...