vineri • 3 decembrie 2021 • 7:21
Acasă / Dolj / Se întrevede un nou trofeu! Simona Halep, victorie fantastică cu Paolini în sferturi la Linz

Simona Halep și Jasmine Paolini s-au întâlnit în această seară în sferturile de finală ale turneului de 250 de puncte de la Linz. Sportiva noastră s-a calificat în semifinale, revenind superb în meci și impunându-se în trei seturi cu scorul de 4-6, 7-5, 6-0. Partida a durat două ore și 14 minute de joc.

Meciul a început, practic, cu un break reușit de Paolini, care s-a și distanțat la 3-0. A urmat o perioadă în citește toată știrea…

Unde se mai duc banii craiovenilor. Cu un buget de 916.211.410 lei în spate, Primăria ...