vineri • 28 ianuarie 2022 • 23:52
Acasă / Dolj / Un nou record pentru Cristiano Ronaldo! Starul lui Manchester a ajuns la 800 de goluri marcate

Cristiano Ronaldo a depăşit bariera de 800 de goluri marcate în cariera sa, joi seară, după ce a reuşit o „dublă“ pentru Manchester United în duelul cu Arsenal. Gruparea de pe „Old Trafford“ a câştigat partida cu scorul de 3-2.

Arsenal a deschis scorul în minutul 13, în urma unui corner, prin Emile Smith-Rowe. United a egalat înainte de pauză (44), prin portughezul Bruno Fernandes, care a sărbătorit prin acest gol cel de-al 100-lea său citește toată știrea…

Antrenorul formației Universitatea Craiova, Laurențiu Reghecampf, a explicat ce a condus la eșecul de la ...