duminică • 11 aprilie 2021 • 14:57
Acasă / Dolj / United, Villarreal şi Roma, favorite la calificare. Slavia, egal mare la Arsenal

Manchester United, Villarreal şi AS Roma au obţinut victorii în deplasare, joi seara, în prima manşă a sferturilor de finală ale Ligii Europa. De partea cealaltă, formaţia la care evoluează Nicolae Stanciu, Slavia Praga, a remizat in extremis pe „Emirates“, cu Arsenal, scor 1-1, după un gol marcat în minutul 90+3.

Manchester United a învins-o pe Granada cu 2-0, prin golurile înscrise de Marcus Rashford (31) şi Bruno Fernandes (90 – penalty). Ibericii au avut o citește toată știrea…

O locomotivă a luat foc în stația CFR Podari. Potrivit ISU Dolj, Detașamentul 1 de ...